Triathlon Chmielno 2016 – To już druga udana edycja

20 sierpnia odbyły się zawody Triathlon Chmielno 2016 pod hasłem “Silni ciałem, niezłomni duchem”.  Charakter imprezy jak najbardziej pasował do naszych produktów. Dlaczego nasze produkty wspomagają zawodników triathlonu: W grochu znajdują się witaminy z grupy B, kwas foliowy i pantotenowy oraz składniki mineralne, takie jak: potas, magnez, fosfor, żelazo, czy wapń. Groch zawiera też witaminę A, mającą dobry wpływ na wzrok, witaminę C i K, a także witaminę „młodości” – E.

Nasz Kwas chlebowy to naturalny napój fermentacyjny bezalkoholowy, zdrowy, wytwarzany z naturalnych składników, w wyniku niedokończonej fermentacji alkoholowej.

Kwas jest warzony ze słodu żytnio – jęczmiennego. Dzięki temu kwas zyskuje charakterystyczny smak i zapach prawdziwego świeżego chleba żytniego, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich biologicznie aktywnych substancji zawartych w słodzie, niezbędnych dla organizmu człowieka.

Proces ten pozwala również na zachowanie witaminy E i witamin z grupy B, minerałów i innych substancji biologicznie czynnych i przeniesienie ich do napoju, co zapewnia ten wyjątkowy, niezapomniany smak.

Poniżej galeria zdjęć z imprezy

Posted in Gdzie byliśmy and tagged , , , , , , , , , , , , , , .