Rozpoczęliśmy sezon jesienno-zimowy 2015/16 na głównej trasie z Kartuz do Gdańska

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy sezon jesienno-zimowy. Od października nasze główne miejsce sprzedaży będzie w Dzierżążnie k. Kartuz ul. Kartuska 19B, na trasie przelotowej do Gdańska przez Żukowo. Jest to droga wojewódzka nr 211 (DW211) – woj. pomorskie o długości ok. 80 km. Droga przebiega przez 3 powiaty: kartuski (gminy: Żukowo, Kartuzy, Chmielno i Sierakowice), bytowski (gmina Czarna Dąbrówka) i słupski (gmina Potęgowo).
Miejscowości leżące przy trasie DW211 to: Żukowo, Borkowo, Borowo, Dzierżążno, Kartuzy, Łapalice, Garcz, Cieszenie, Miechucino, Mojusz, Sierakowice, Puzdrowo, Gowidlino, Rokity, Otnoga, Czarna Dąbrówka, Podkomorzyce, Łupawa, Malczkowo, Nowa Dąbrowa.

Nasza kuchnia polowa ma już 45 lat !!! . Kilka lat temu poddaliśmy kuchnię gruntownej renowacji dzięki czemu możemy cieszyć się jej możliwościami jak przed laty.

Grochówka gotowana jest w kuchni polowej opalanej wyłącznie drewnem,

które jest przycinane do odpowiedniej długości, żeby mieściło się w palenisku pod kotłami.

Wychodząc naprzeciw klientom wprowadziliśmy kilka udogodnień.

Zupa sprzedawana jest dodatkowo w pojemnikach gastronomicznych z przykrywką tzw. “opcja na wynos”.

Duża część stałych klientów prosiła o możliwość zakupu większej ilości zupy, w związku z tym wprowadziliśmy wiaderka gastronomiczne o pojemności 3 litrów, które cieszą się dużą popularnością.

Posted in Gdzie byliśmy.