Wojskowa grochówka z kuchni polowej po inscenizacji historycznej Afganistan 1988

Od kilku lat mamy okazję uczestniczyć w rekonstrukcjach historycznych organizowanych przez Muzeum Techniki Wojskowej Gryf. Tym razem w Muzeum Techniki Wojskowej Gryf zaprezentowano Inscenizację historyczną pt. Afganistan 1988.  Dopełnieniem po inscenizacji była nasza wojskowa grochówka z kuchni polowej. Jak zawsze nasz produkt gotowany jest w kuchniach polowych.

Dni otwarte Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

Ciekawy pomysł na uzupełnienie Dni Otwartych Uczelni,  tym razem w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Jak się okazuje dla wojskowej kuchni polowej nie ma problemu żeby pojawić się tam gdzie jest trochę wolnego miejsca. Wojskowa grochówka z kuchni polowej zawsze jest dobrym dodatkiem do wielu eventów, spotkań, czy innych wydarzeń promujących określone instytucje.

Peter Grochówka na największym biegu mikołajkowym na Pomorzu!

17 grudnia 2017 roku nasza grochówka zagościła na Mikołajkowym Biegu z udziałem biegaczy i rowerzystów z całego województwa pomorskiego. Bieg na Mikołajkowym Festiwalu Zdrowia oraz Santa Run, odbył się na malowniczej i ciekawej trasie, głównymi ulicami Kartuz.

Przedszkolaki jedzą wojskową grochówkę z okazji Święta Niepodległości

Podopieczni Przedszkola i Żłobka Bocianowo w Żukowie wzięli udział w przygotowanym specjalnie dla nich Święcie Niepodległości. Jedną z atrakcji dla dzieciaków była wojskowa grochówka z kuchni polowej. Kuchnia polowa w otoczeniu dwóch “gazików” GAZ 69 dobrze oddała klimat wojskowy. Apetyt po “poligonie” dla dzieciaków jak widać na zdjęciach dopisał.